Наш центр

Медичний центр «МедЛена»


Медичний центр «МедЛена» — центр лікувально-діагностичного та консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого та сімейного здоров’я, включаючи суміжних фахівців.

В клініці:


Провідні фахівці

приймають провідні фахівці в області гінекології, урології, онкології, неврології, терапії.


Радіохвильові методики

застосовують сучасні радіохвильові методики лікування патології шийки матки (дисплазії шийки матки), папілом, кондилом, атером і бородавок на шкірі і слизових


Неінвазивні операції

проводять консультування та запис на унікальний метод неінвазивних операцій по видаленню міом матки та аденоміоза методом HiFu-абляцій


Лікування запальних захворювань

забезпечують лікування запальних захворювань органів малого тазу, кіст яєчників, порушень менструального циклу, мастопатії, циститів, уретритів, сечокам’яної хвороби, простатиту і гіперплазії передміхурової залози.


Кваліфіковані терапевти

надають кваліфіковану медичну допомогу різного терапевтичного профілю — лікування гастритів, ентеритів, панкреатиту, холециститів, гіпертонічної хвороби, головних болів, різних неврозів, здійснюється диспансерне спостереження різних груп хворих.


УЗ, ЕКГ, аналізи

на сучасній апаратурі проводять УЗ-діагностику, ЕКГ, виконують повний спектр аналізів крові, сечі, вакцинацію від ВПЛ і грипу.Наша ключова спеціалізація

Наша ключова спеціалізація — професійне консультування в діагностиці та лікуванні доброякісних і злоякісних онкологічних захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери, молочних залоз, включаючи складні клінічні ситуації. Наші лікарі мають величезний клінічний досвід роботи в спеціалізованих онкологічних центрах, провели численні успішні операції, що зберігши при цьому життя своїх пацієнтів. Медичний центр «МедЛена» активно співпрацює з Київським міським клінічним онкологічним центром, а також залучає інших національних і міжнародних експертів для консультування.

Якщо Вам необхідна професійна своєчасна діагностика, консультація і лікування, Ви не готові чекати прийому в державному спеціалізованому лікувальному закладі – МЦ «МедЛена» забезпечить Вам висококваліфіковану медичну допомогу! Наша цінова політика відрізняється соціально-спрямованим вектором для пацієнтів!