Куріння, як фактор розвитку дисплазії

Ноябрь 23, 2019
Dizajn-bez-nazvi-77-1200x675.png

Шановні друзі!
Всі ми знаємо, як куріння впливає на здоров’я людини, але ніколи не здогадувалися, як воно шкідливо впливає на #жіноче_здоровя.
Сьогодні хочемо продовжити тему #дисплазія_шийки_матки та фактори, які спричиняють виникненню цього захворювання.
За даними останніх дослідженнь та конференцій всесвітніх онкогінекологів світу виялено та доведено, що #шкідливі_звички , зокрема куріння, перша причина швидкого прогресування даного захворювання.
Якщо Ви хочете бути не тільки красивими, а ще й здоровими, ознайомтесь із цією статтєю.

Дисплазія – це оборотний патологічний процес, що розвивається в епітелії шийки матки, який, за відсутності відповідного лікування, може перейти в рак шийки матки. Перехід дисплазії шийки матки в онкологічний процес займає роки, а то й десятки років. Однак при ранньому зверненні до лікаря, своєчасному діагностуванні і лікуванні настає відновлення слизової. В першу чергу – це високоонкогенні штами вірусу папіломи людини (ВПЛ, штами 16 і 18). Цей вірус виявляється у 95-98% жінок з дисплазиями шийки матки, і, за сучасними уявленнями сучасних вчених, є пусковим фактором у розвитку цієї патології. Тривале існування вірусу в організмі жінки (понад 1 року) і розвиток дисплазії шийки матки характерні для поєднання ВПЛ-інфекції з такими обтяжливими факторами, як: імунодефіцитний стан – недостатня активність імунної системи внаслідок хронічних інфекційних і неінфекційних захворювань, неправильного харчування, стресів, використання лікарських препаратів, що пригнічують імунітет; хронічні інфекційно-запальні процеси в органах статевої системи (хламідії, мікоплазми, тріхоманді і т.д.); куріння (доведено 4-х кратне збільшення ризику розвитку дисплазії шийки матки, як при активному, так і при пасивному курінні). До первинної профілактики відносять – зменшення негативного впливу зовнішніх і внутрішніх канцерогенних факторів, перехід до збалансованого харчування, здорового способу життя, підвищення стійкості організму до шкідливих факторів, і, звичайно ж, вакцинація. Вакцинація проти вірусу папіломи людини – це шлях цивілізованих країн.

Здоров’я з любов’ю, Ваша МедЛена❤️